Pozvánka na testování kol a elektrokol 19. a 22.9., 5. a 6.10. 2019

Akce Na kole po Písku bezpečně se uskuteční ve čtvrtek 19. září na Fugnerově náměstí v Písku. Od roku 2002 se kampaň Evropský týden mobility snaží ovlivnit mobilitu a městskou dopravu, stejně jako přispět ke zlepšení zdraví a kvality života občanů. Akce Na kole po Písku bezpečně se uskuteční ve čtvrtek 19. září na Fugnerově náměstí v Písku. Přijďte otestovat kola, elektrokola a koloběžky ke starému mostu.

Nejdříve od 14.00 do 16.30 zahájí doprovodným programem, který bude zahrnovat testování elektrokol, kol a koloběžek - Galaxy, Stevens, Totem, Crussis od CykloŠvec. Následně pak  od 17 hod. pak propagační jízdou cyklistů městem a po dojezdu losováním  cen. Záměr organizátorů našel oporu u starostky města Evy Vanžurové a místostarosty Jiřího Hořánka! Cyklisté mají své místo v městské dopravě. Na Evropský týden mobility naváže speciálně v Jihočeském kraji a v Pootaví víkend plný cyklistiky.

Zveme vás na další testování kol a elektrokol v neděli 22.9. do Písku na Velké náměstí na Den bez aut, 5.10. do Strašic na 3. závod Galaxy Stevens série - Tour de Brdy info: zde a 6.10. do Buzic u Blatné na ukončení cykloturistické sezony

Další informace  www.cykosvec.cz
Písek 2019 Den bez aut

×