TBC série v cyklokrosu pokračovala ve Včelné a v Pacově

Lukáš Smola /Spartak Písek Galaxy CykloŠvec/ skončil druhý v 5. závodě TBC série v cyklokrosu v sobotu ve Včelné a zvítězil zde v kategorii mužů 19 -  39 let. Vyhrál Petr Klabouch /České Budějovice/. Na 11. místě dojel Oldřich Míka /Galaxy CykloŠvec/

V Pacově v 6. závodě TBC série v cyklokrosu vyhrál Václav Pavlík /CK RBB Invest J.Hradec/. Druhý dojel David Kníže /Prodoli/ a třetí skončil Lukáš Smola /Spartak Písek Galaxy CykloŠvec/ Na 17. místě dojel Oldřich Míka /Galaxy CykloŠvec/, který skončil 5. v kategorii mužů nad 40 let.

V průběžném pořadí TBC série v cyklokrosu vede celkově Pavel Staněk /Apex bike/ 295 bodů před Josefem Havlem /Statika JSKK/ 257 bodů. Třetí je Lukáš Smola /Spartak Písek Galaxy CykloŠvec/ 245 bodů a 11. Oldřich Míka /Spartak Písek Galaxy CykloŠvec/ 134 bodů /4. v kategorii mužů nad 40 let/.