David Korčák /Galaxy CykloŠvec/ vyhrál v Hodonicích u Znojma

Nejvyšší republiková soutěž v silniční cyklistice kategorie Master – Extraliga masters 2014 pokračovala o víkendu dvěma závody v Hodonicích u Znojma. Třetím byl virtuální závod započítávaný do soutěže součtem umístění se sobotní časovky a nedělního silničního závodu.

V sobotní časovce zajel absolutně nejlepší čas David Korčák z Galaxy CykloŠvec, který svým časem předčil i vítěze kategorie Elita a do 29 let Pavla Kudu z SC Mirva Svitavy a vítěze kat A do 39 let Radima Kyjevského z Ghost Rubena Racing teamu. Obdobná situace byla i v kat. D do 69 let kde první 3 v cíli, Ludvím Killinger z cyklo teamu Killi, Luboš Novák z pořádajícího klubu Cyklo klub Kučera Znojmo a Josef Burgr z CSK Markus překonali čas vítěze kategorie C do 59 let Jiřího Sekeru z BMC Racing teamu. V kategorii E nad 70 let pak zvítězil Václav Trsek

V součtu umístění z obou závodů byli nejúspěšnější v kat. Muži – Elita Michal Horák, v kat. A Radim Kyjevský, v kat. B David Korčák z Galaxy CykloŠvec, v kat. C Jiří Sekera, v kat. D Josef Burgr a v kat E Václav Trsek

EM pokračuje příští víkend v Sokolově MČR v časovce jednotlivců a následující den MČR v časovce dvojic. MČR se současně jede i o nominaci na MS masters, které se jede v Lublani.