Foto z Bernartického cyklokrosu

Deset stupňů, lehké přeháňky, uklouzaná trať a svělí fanoušci, to vše vytvořilo dokonalou kulisu pro první závod cyklokrosové TBC Série 2018 a zároveň pátý ročník Bernartického cyklokrosu. Program dne rozjely dětské kategorie CTW Junior CUPu, ve kterém soutěží děti od dvou do čtrnácti let. Vrcholem pak byl hlavní závod TBC Série, ve kterém si pro první místo dojel Martin Hunal před Josef Jelínek,  Tomáš Bakus a čtvrtý dojel Lukáš Smola. Výborně zajeli také junioři Matyáš FialaKarel Camrda a Jiří Koktavý, ti v tomto pořadí také vystoupali na stupně vítězů ve své kategorii, když jim v konkurenci mužů patřilo absolutně 4.,6. a 9. místo. Už loni jsme jim předpovídali skvělo budoucnost a letošní první prověrka to jen potvrdila. Ženské kategorii, která se jako první prala s vytrvalejším deštěm, vévodila Kamila Janů, druhá dojela Tereza Vaníčková, třetí pak Celestýna Součková.