Startovní čísla na Galaxy CykloŠvec maraton Tálín přidělena

Všem závodníkům, kteří mají předem zaplaceno startovné na Galaxy CykloŠvec maraton Tálín, který je letos 2. závodem Galaxy série, Bike Cupu i Jihočeského poháru MTB již bylo přiděleno startovní číslo, které si můžete zjistit na webu //pucik.sportchallenge.cz/cz/bikecup-talin/startovka

V sobotu Vás v Tálíně čeká krásné počasí a kamery televize Nova. Ze závodu bude pořízen záznam televize Nova, která je hlavním mediálním partnerem závodu.

Vyzvednout lze čísla na místě v pátek i v sobotu.  
pátek 19:00 – 21:00 hod.
sobota 07:30 – 10:00 hod. 

Předem přihlášení závodníci na Galaxy CykloŠvec maraton Tálín budou mít své jméno na startovním čísle.

hlavní rozhodčí - Michal Gromovský 

Přihlášení závodníci na kratší trati pojedou Nova jízdu a dostanou zvonek s logem televize Nova a další překvapení. Na děti v cíli bude čekat speciální zóna, kde si budou moci vyzkoušet další pohybové a tvořivé aktivity.

V závodech Galaxy série a Bike Cupu múžete vyhrát zajímavé ceny na stupních vítězů i v tombole. Např. finanční odměny v absolutním pořadí, věcné ceny od partnerů serálů - Mercedes Benz, Televize Nova, Galaxy, CykloŠvec, Enervit, Progress sportswear, Bretton a také opět vstupenky na mistrovství světa MTB 2016 v Novém Městě na Moravě

Na každé občerstvovací stanici bude iontový nápoj Enervit G Sport a další občerstven. V účastnických taškách najdete i tablety Enervit GT Sport. Ve stánku CykloŠvec bude zajištěn prodej Enervit za zvýhodněné ceny.

Z Galaxy CykloŠvec maratonu Tálín 2015 byla natáčena televizní reportáž.Televizní záznam ze závodu na webu ČT sport:
//www.ceskatelevize.cz/porady/10103510226-sport-v-regionech/215471290031028-galaxy-cyklosvec-maraton-talin/ 

 

×