Martin Stošek vyhrál GALAXY CATLIKE ZRUČSKÝ MARATON 7.závod Galaxy série v Kácově

Martin Stošek vyhrál  GALAXY CATLIKE ZRUČSKÝ MARATON 7.závod Galaxy série v Kácově. Malebné údolí řeky Sázavy poskytlo tomuto závodu nádherné prostředí, v němž se účastníci projeli v údolí Čestínského potoka a hřebene "Jordánu", trať nabídla také pěkný výhled na hrad Český Šternberk. Závodníci si mohli vybrat z tras dvou délek, a to 36 nebo 72 kilometrů. Své závody měli v Kácově i děti na kolech i koloběžkách.

Výsledky:
72 km
Muži:

1. Martin Stošek /ČS Specialized junior MTB Vimperk/ 02:39:52.8 hod.
2.Václav Šuser /BTK EUROBIKE Praha/ 02:46:15.6 0
3.Zdeněk Tomeček /GS Technik Cyklo Team Jistebnice/ 02:46:17.5

Ženy:
1.Milena Cesnaková /GS Technik Cyklo Team Jistebnice/ 03:09:57.9
2.Natalie Šmejkalová UGO - /Allvictus - Čistý sport/ 03:26:22.5
3.Tereza Vaňková /M.K.V. sport/ 03:58:07.4

Na kratší trati 36 km vyhrál Václav Doležal /ČS Specialized Junior MTB Team/ časem 01:26:53.3 hod. a mezi ženami Anna Haselbauerová /Švec cyklo team Soběslav/ 01:54:56.1

Posledním závodem letošní Galaxy série bude 5.10. Tour de Brdy, který je každoročním rozloučením s cyklistickou sezónou a jsou připraveny i nové trasy pro kategorie MTB.
Tradiční trasa pro MTB a silničáře je na 67 km a kratší trasa je pouze pro MTB kola a měří 28 km.
Slavnostní vyhlášení Galaxy série bude v Jistebnici 26.10. večer po Světovém poháru v cyklokrosu v Táboře.