Prodejna CYKLOŠVEC Písek, Harantova 1317 po rekonstrukci

Navštivte prodejnu CYKLOŠVEC Písek, Harantova 1317 po rekonstrukci.

Písek je místem, kde sídlí náš velkoobchodní sklad a také dvě z našich maloobchodních prodejen. V Harantově ulici č. 1317, kde se prodejna po letošní rekonstrukci nachází, najdete široký sortiment kol Galaxy, Anlen, Focus i Tour de France.
Tato prodejna je také jedna z mála v České republice, kde je SHIMANO SERVIS CENTER

V přední části obchodu jsou vlevo za pultem náhradní díly a doplňky, vpravo skříň Shimano Shimano servis center s díly a doplňky Shimano. V prostřední části je velký výběr plášťů zejména Kenda, v prosklených vitrínách náhradní díly a cyklistické oblečení – dresy, bundy, tretry, kalhoty a přilby – výběr všech typů Catlike, Galaxy aj. 

Najdete zde široký sortiment značek, které CYKLOŠVEC dováží do ČR: GalaxyKendaCatlike, Fox Racing Shox, RodiBlack JackDedaRSP,  SigmaVeloKMC, KidzamoTour de FranceM-WaveNexeloCrops aj.
ale i dalších světových i tuzemských značek ShimanoSKSSmartInsportlineWorkerProgressSpokey aj.

V celém obchodě a převážně v zadní části (v létě i na venkovní ploše) jsou vystavena kola uvedených značek a rotopedy Spokey a Insportline.

V naší dílně opravují a repasují kola zkušení mechanici, kteří seřizují a opravují kola všech značek. Opravujeme i rotopedy Insportline a Spokey, provádíme i další odborný servis jako je seřízení kotoučových brzd apod. 

V zimě také naši mechanici montují a seřizují lyžařská vázání, brousí lyže, protože v zimním období je nabídka v obchodě rozšířena i o lyže, snowboardy, boby, brusle a saně. 

 

Harantova 2013

×