Pozvánka na výstavu Bike Brno 4.- 7.10. 2012

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku č. 34 v hale V na veletrhu Bike Brno 4.-.7.10. 2012, kde uvidíte nové modely kol Galaxy, koloběžek i odrážedel Galaxy, vidlice a tlumiče Fox, které už najdete také v prodeji na www.cyklosvec.cz/fox, přilby Catlike a Galaxy, světla, oblečení a další doplňky Galaxy, výběr doplňků Tour de France a M-Wave, napletená kola a ráfky Rodi a Black Jack, maziva, oleje, čističe i masážní prostředky rakouské značky RSP, představce a řídítka Deda elementi, pláště a duše Kenda, cyklotrenažéry a doplňky Roto, dětské doplňky Kidzamo, termoprádlo a sportovní oblečení Progress sportswear a další novinky. 

Dozvíte se i novinky o Galaxy sérii 2013 apod. 

Info: www.cyklosvec.cz 

Pro členy BikePointCard je na veletrh Sport Life a Bike Brno,  v areálu Brněnských výstavišť www.bvv.cz , vstup ZDARMA. Každý majitel registrované karty BikePointCard má nárok na vstup ZDARMA !!!

Na veletrhu SPORT Life bude tradičně připraven bohatý doprovodný program včetně souběžných veletrhů Bike Brno a Caravaning Brno. Podrobný rozpis doprovodného programu najdete na webu veletrhu. K nabídce aktivit výrazně přispěje také nový Trade & show dance event s názvem Dance Life Expo (5.-7. 10.). Program bude velmi bohatý jak pro aktivní tanečníky, tak pro běžné návštěvníky se zájmem o hudbu a taneční umění. Připraveny budou open workshopy, kde si každý může třeba i poprvé vyzkoušet širokou škálu tanečních stylů. Více o porgramu zde:

//www.bvv.cz/sport-life/sport-life-2012/doprovodny-program/

Kdy a za kolik

První dva klidnější dny (čtvrtek a pátek) jsou výhodné především pro odborníky a poté v sobotu a v neděli areál BVV zaplní veřejnost a doprovodné programy.

Provozní doba pro návštěvníky

4. - 6. 10. 2012 9.00 - 18.00 hod.

neděle 7. 10. 2012 9.00 - 16.00 hod.

Vstupné

Základní - 160,- Kč

Zlevněné (předregistrovaní na webu, děti 6 – 15 let studenti, důchodci) - 130 Kč

Zahraniční návštěvníci (při registraci na vstupu) – 130 Kč

Rodinné vstupné (pro 2 dospělé + 2 děti) - 300,- Kč

Katalog - 100,- Kč

 

 

×