Odrážedlo Galaxy Nimbus 14" - stabilnější, než kdy jindy

Oblíbené odrážedlo Galaxy Kosmík 12" se dočkalo výrazné inovace v podobě větších kol. Odrážedlo s novým názvem Nimbus má nyní  čtrnáctipalcová nafukovací kola na hliníkových ráfcích a to přináší samá pozitiva. 

Celkově je tak výrazně stabilnější, lépe si vede ve stopě, ze které jen tak neuhne. Velká kola fungují stejně dobře, jako u dospěláckých horáků. Bezpečná a klidná jízda není jediným pozitivem této inovace. Také se bude budoucím cyklistům snáze sjíždět například z chodníku, nebo přejíždět nerovnosti, větší obvod kol znamená lepší průchodnost. Při tom se jedná o dětský rozměr 14x2.125, který se používá na malých bicyklech celkem běžně.

Nimbusy jsou vyrobeny z kvalitní hi-ten oceli, hlavové složení obsahuje pojistku proti přetočení řídítek. Důležité jsou kvalitní brzdy, v tomto případě tedy jedna brzda, a to zadní. Jedná se o účinný V systém v alu provedení. Nově s flexibilními trubičkami, které dávají brzdám větší účinnost.  Dětské ruce je přizpůsobena velikost páky na řídítkách. Stejně tak pohodlná madla, aby se řídítka z rukou jen tak nevysmekla. Řídítka jsou široká 40cm. Výškově je lze nastavit v rozsahu 48-52cm. Sedlo má rozsah výškového nastavení 37 - 46 cm. Délka odrážedla je 94cm, hmotnost je 4,6 kg. Nový Nimbus je nyní již v prodeji v atraktivních výrazných barvách.

Galaxy Nimbus

×