Galaxy CykloŠvec Stevens kritérium v Písku vyhrál Lukáš Smola před Emilem Hekelem

Galaxy CykloŠvec Stevens kritérium v Písku na Hradišti mezi muži 19 - 40 let vyhrál Lukáš Smola /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ 2. Emil Hekele /Stevens Bikes CZ/, 3. Matouš Gramblička /Cyklo Team Weber/

V závěru hlavního závodu mužů 19 - 39 let odjel domácí Lukáš Smola /Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens/ a s ním Emil Hekele /Stevens bikes/. Emil Hekele čtyřicetiletý závodník z Loštic letos získal 4. místo na mistrovství ČR v cyklokrosu v Hlinsku a 22. místo na mistrovství světa v Lucembursku mezi muži elite.

Emil Hekele /Stevens bikes/ „V Písku to byl pro mne kvalitní přípravný závod na cyklokrosovou sezonu, kde budu usilovat o nominaci na mistrovství Evropy, které se jede 5.11. v Táboře. Startoval jsem v Písku poprvé a technický okruh na Hradišti se mi líbil. Po úniku s Lukášem Smolou jsme dobře spolupracovali až do cíle.“

Lukáš Smola: Včera jsem vyhrál 15. ročník Vožického maratonu na horském kole a dnes Galaxy CykloŠvec Stevens kritérium na Hradišti na silničním kole. Měl jsem více sil v bodovaných spurtech i v posledním závěrečném spurtu. Budu startovat v srpnu na dalších dvou závodech Galaxy Stevens série - 19.8. v Jistebnici a 26.8. pojedu mistrovství Galaxy Stevens série – Galaxy Kenda Náměšťský cyklomaraton v Náměšti nad Oslavou. Obě tratě dobře znám a chtěl bych tam určitě uspět.

Závod žen vyhrála Daniela Radová /Benešov/ 2. Nikola Nováková /GS Cykloteam Jistebnice/ 3. Dana Adámková /Diablo sport Český Krumlov/. Mezi muži nad 40 let dojel druhý Oldřich Míka /Galaxy CykloŠvec Stevens/ za Miroslavem Jiřičkou /Cyklo Jiřička Č.Budějovice/. Třetí dojel Radek Plechata /Velo club Tábor/.

Děti závodili i na horských kolech, odrážedlech a koloběžkách. Velký počet startujících v dětských kategoriích potěšil všechny diváky i příznivce cyklistiky.

Písek Hradiště 2017 Galaxy CykloŠvec Stevens kritérium

×