Galaxy CykloŠvec kritérium v Písku vyhrál Martin Boubal

Silniční závod JAL pro děti i dospělé  Galaxy CykloŠvec kritérium se jel na uzavřeném okruhu v Písku na Hradišti v motokárovém areálu v neděli 24.7.2016. V hlavním závodě mužů vyhrál jeden z nejlepších kritérních jezdců v ČR Martin Boubal /CK Příbram Fany Gastro/, který den předtím dojel v Českém poháru na silnici v Blatné na 4. místě.
Na 2. místě dojel Oldřich Novotný /Cyklo Team Weber/ a třetí skončil domácí cyklista Lukáš Smola /Galaxy CykloŠvec/

Mezi muži nad 40 let vyhrál Miroslav Jiřička /Cyklo Jiřička/ a druhý skončil Oldřich Míka /Galaxy CykloŠvec/

Výsledky podle kategorií:

A 19-29 let muži

1. Oldřich Novotný (Cyklo Team Weber)

2. Lukáš Smola (Galaxy CykloŠvec Spartak Písek)

1. Miroslav Jiřička (Cyklo Jiřička)

2. Oldřich Míka (Galaxy CykloŠvec Spartak Písek)

3. Denis Chalabidis (CK Příbram)

V dětských závodech byly pro všechny malé závodníky v cíli připraveny koláče z pekárny Zlivice, které všem moc chutnaly.

Závod se uskutečnil za podpory CYKLOŠVEC s.r.o., Galaxy, KMC, Kenda, Progress sportswear, Pekárna Zlivice.

Foto Davida Švadleny zde: //dave241275.rajce.idnes.cz/8.Zavod_JAL_Pisek_kriterium_2016_24.7./