Foto a výsledky ze závodu dětí GALAXY CYKLOŠVEC JF AUTOCENTRUM ECOMODULA v Písku

Pořadatelé Spartak Písek Galaxy CykloŠvec a Společnost pro dobré soužití uspořádali ve čtvrtek 23.4. 2015 už tradiční cyklistický závod dětí v Písku Galaxy CykloŠvec JF Autocentrum Ecomodula - Memoriál Luboše Kučery o hlavní cenu - horské kolo GALAXY. Na start se postavilo 121 dětí v závodech na kolech i koloběžkách. Trať závodu v Písku byla v areálu  CYKLOŠVEC, U Hřebčince a JF Autocentrum Fiat

Předjezdcem byl mistr Evropy 2013 ve fourcrossu písecký Jakub Říha /GALAXY CYKLOŠVEC/, který se podílel i na budování trati. Zájemci si vyzkoušeli jízdu na replice vysokého kola pod dohledem mistra světa Pavla Rybaříka nebo testovali nová kola Galaxy a Bulls z prodejny CYKLOŠVEC. Velký zájem byl i o auto hasičů města Písek a nové modely aut Fiat. Jízdu na historických kolech předvedl na trati i Klub velocipedistů Písek. Na startu zatroubili závodníkům i divíkům trubačí písecké lesnické školy.

Výsledky GALAXY CYKLOŠVEC JF AUTOCENTRUM ECOMODULA 2015:

Kola s balančními kolečky, odrážedla, jízda s pomocí rodičů - nejmenší děti  2010 a mladší dívky

1. místo  Aneta Pechrová
  2. místo Tereza Hronková
  3.  místo Tereza Hrbková

Kola s balančními kolečky, odrážedla, jízda s pomocí rodičů - nejmenší děti  2010 a mladší kluci

2. místo Marek Švehla

Vítězem 1. ceny v tombole - horského kola Galaxy se stal Jakub Lesák ze Smetanovy Lhoty, autodráhu od JF Autocentrum Fiat vyhrál Jaroslav Hronek ml. z Písku a i další děti si odnesli pěkné ceny a plno pěkných zážitků. Další foto: www.facebook.com/CYKLOSVEC