Foto a video z výstavy FOR BIKES 2017

CYKLOŠVEC na výstavě FOR BIKES 2017 vystavoval novinky značek, které dováží a distribuuje v České republice i na Slovensku - GalaxyStevensBulls,  KendaCatlike, Fox Racing Shox, RodiBlack JackDedaMudVeloKMC, Tour de FranceM-WaveCropsNexeloRoto aj.

Představili jsme zajímavé novinky v sortimentu - široký sortiment kola elektrokol slavné německé značky Stevens 2017, na které závodí i mistři světa. Na dvou testovacích stáncích byla možnost vyzkoušet kola i elektrokola Stevens i Gaklaxy a o testování byl opravdu velký zájem. Na stánku byly také novinky odpružení FOX 2017 i naši mechanici z autorizovaného servisního centra Fox - CYKLOŠVEC Písek a mezi nimi i vítěz Galaxy série 2016 Lukáš Smola /Galaxy CykloŠvec Stevens/. Lukáš byl i na testovacím stánku elektrokola Stevens Bikes a Galaxy bike a radil řadě zájemců s výběrem elektrokola při zkušebních jízdách. O testování kol těchto značek se postaral Filip Beneš, který na MTB také závodí a dokáže odborně nastavit optimální posed nebo i nastavení vidlice a tlumiče. Odborné dotazy na Fox zodpověděl Marek Slavíček a Jirka Karfík, který u nás řeší značky Fox, Stevens, Catlike aj. Petr Vlastník představil novinky Galaxy i na videu a s dalšími kolegy nabízel i široký výběr dílů a doplňků Deda elementi, Nexelo, M-Wave a dalších námi dovážených značek.

Byl představen i nový kalendář závodů Galaxy Stevens série 2017. První závod Stevens 50 Podralsko se jede už 15.4.v Osečné u Liberce.

Na stánku CYKLOŠVEC byla v sobotu autogramiáda Emila Hekeleho, který na kole Stevens a v přilbě, tretrách i brýlích Catlike dojel letos 4. na mistrovství ČR a 22. na MS v cyklokrosu. Emil v pátek 31.3. oslavil 40. narozeniny a na stánku CYKLOŠVEC převzal od nás dort s cyklistickým motivem. V sobotu byl na stánku i Vlastimil Rec se psem Sheldonem ze SunnyBike Olomouc, který závodí na kole Stevens Sonora v bikejöringuJonáš Březina na For bikes závodil v kritériu a testoval kola Stevens Bikes na testovacím stánku CYKLOŠVEC - Stevens Bikes CZ. Chce pokračovat na kole Stevens, na kterém letos startoval i na mistrovství světa v cyklokrosu v Lucembursku. V sobotu startoval i na Bíteši.

Představili jsme zde i novinky a katalog oblečení Progress sportswear. Nově aktualizovanou nabídku  najdete v eshopu v katalogu zboží v sekci Oblečení Progress

V sobotu a neděli na stánku moderoval Tomáš Ouředník a natáčel i zajímavá videa, které uvidíte brzy i na našem webu www.cyklosvec.cz. Navštivte i naše další weby: www.galaxy-bike.czwww.bulls-bike.cz a www.stevens-bikes.cz